Drukarnia PrintClub PoznańStrona główna - Drukarnia PrintClubOferta Drukarni PrintClubO Drukarnia PrintClubDrukarnia - Informacje technicznePobierz plikiPraca w Drukarni PrintClubKontakt do Drukarni PrintClub
Drukarnia PrintClub - o Firmie
Jesteś tu:
Home-button
  > O Firmie  
O Firmie
 
Naszą siłą jest wiedza i kreatywność, naszą bronią jest technologia i doświadczenie, a naszym celem jest zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie.

Witamy Państwa na naszej stronie...

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie realizacji zadań związanych z szeroko rozumianą poligrafią reklamową i użytkową. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne techniki projektowania i produkcji wspomagamy kreowanie właściwego i spójnego wizerunku marketingowego Państwa Firmy, niezbędnego dla jej stabilnego i długotrwałego rozwoju.

Zapewniając fachową i rzetelną obsługę na wszystkich etapach produkcji (prepress, press, postpress) i dystrybucji, gwarantujemy efektywne wykorzystanie zaplanowanych na kampanię reklamową środków finansowych.

Wsparcie logistyczno-spedycyjne oferowane naszym Klientom, zapewnia bezproblemową dostawę i dystrybucję produktów na terenie całej Unii Europejskiej, a także Rosji i Ukrainy.

Studio CtP, czyli szybko, nowocześnie i ekologicznie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz dążąc do poprawy jakości obsługi, uruchomiliśmy nowe Studio CtP i naświetlarnię CtP PlateRite 2055V firmy Screen. Inwestycja ta wydatnie przyspiesza proces produkcyjny poprzez wyeliminowanie czasochłonnej procedury tradycyjnego naświetlania płyt offsetowych, a co za tym idzie obniża koszty produkcyjne.

Studio CtP wyposażone w oprogramowanie typu Workflow-Puzzleflow, uzupełnione systemem CIP3, zapewniającym automatyczne nastawy kałamarzy w maszynach drukujących, zapewnia nienaganną jakość druku już od pierwszej odbitki, a ponadto ogranicza straty papieru wynikające z nadwyżek technologicznych do niezbędnego minimum, realizując tym samym najważniejsze założenia pro-ekologiczne oraz założenia racjonalnej polityki materiałowej.

Logistyka i transport

img-transport-ciezarowka.jpg

Oferujemy pełną obsługę logistyczną i transportową dla naszych Klientów.
Wykonane produkty dostarczamy do Klientów na terenie:

  • Polski
  • pozostałych krajów Unii Europejskiej
  • Ukrainy
  • Rosji

Obsługujemy logistycznie kampanie wysyłkowe wielodestynacyjne, współpracując w tym zakresie z największymi Firmami transportowymi: DHL i UPS.

Realizujemy zlecenia insertowania publikacji do gazet codziennych (dzienniki: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita) do wydań ogólnokrajowych oraz edycji lokalnych oraz do innych czasopism

Organizujemy usługę "Direct mailingu", polegającą na bezpośrednim dostarczaniu do skrzynek pocztowy przesyłek bezadresowych na terenie całego kraju lub w wybranych lokalizacjach.

 

Studio graficzne

Oferujemy kompleksową, profesjonalną i sprawną obsługę w zakresie kreacji graficznej oraz realizacji zadań marketingowych związanych z szeroko rozumianą poligrafią i grafiką reklamową.

Realizujemy wszelkiego typu projekty reklamowe i użytkowe związane z poligrafią reklamową oraz użytkową (materiały drukowane).

Systemy identyfikacji graficznej Firm (CI)
Jednym z wyzwań nowoczesnej strategii marketingowej jest posiadanie przez Firmę jednolitego systemu identyfikacji graficznej, umożliwiającego stosowanie określonego standardu przekazu marketingowego w wszystkich wykorzystywanych mediach i kanałach komunikacji z Klientami (materiały reklamowe poligraficzne, „yellow pages”, prasa, telewizja, internet, gadżety reklamowe).
Nasza Firma przygotowuje systemy identyfikacji CI, począwszy od zaprojektowania lub unowocześnienia logotypu (w tym logotypów w wersji jednokolorowej czy negatywowej), przez dobór krojów pisma (czcionek) i ich wielkości, ustalenie wiążących układów graficznych pomiędzy wszystkimi elementami graficznymi, a skończywszy na przygotowaniu wydawnictwa drukowanego lub elektronicznego (płyta CD/DVD) zawierającego wszystkie elementy składające się na system identyfikacji Firmy w wersji „do druku”.

Corporate Publishing, czyli nowoczesny Public Relations
Corporate Publishing (wydawnictwa korporacyjne) jako medium komunikacji z pracownikami organizacji (komunikacja wewnętrzna) oraz kontrahentami i Klientami (komunikacja zewnętrzna) jest niezbędnym elementem nowoczesnej strategii marketingowej i PR. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu, realizacji i dystrybucji wydawnictw korporacyjnych, w szczególności czasopism, biuletynów firmowych czy raportów rocznych oraz innych publikacji typu Custom Publishing.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt: biuro@printclub.pl
Zawsze chętnie służymy pomocą i fachową poradą.


Zobacz:

Komentarze
 
logo-drukarnia-printclub-poznan-bw
Copyright © 1999-2024 by Drukarnia PrintClub Poznań. Wszelkie prawa zastrzeżone
 
 
  img_kreska_pionowa - drukarnia  
MAPA WITRYNY
Home - Strona główna
Oferta drukarni PrintClub
O Drukarni
Informacje techniczne
Download - Pliki do pobrania
Regulamin serwisu
Praca w drukarni
Kontakt do drukarni
  img_kreska_pionowa - drukarnia  
NAJCZEŚCIEJ KUPOWANE PRODUKTY
Segregatory reklamowe
Notesy reklamowe
Podkładki z klipsem
Teczki reklamowe
Zdrapki, kupony konkursowe
Woblery reklamowe

Kalendarze reklamowe 2022

Gazetki promocyjne
Plakaty reklamowe